Pārlekt uz galveno saturu

Meža fakultātes sieviešu komanda ir sportiskākā LLU

Attēla autors: No LLU arhīva

LLU portāls vēsta, ka sieviešu konkurencē par vadošajām pozīcijām izteikti iesaistījās trīs fakultātes - Meža fakultāte, Vides un būvzinātņu fakultāte un Tehniskā fakultāte.

Ļoti stabilu sniegumu visa septembra garumā demonstrēja Meža fakultātes (MF) studentes, kuras uzvarēja tikai noslēdzošajā sacensību sporta veidā – futbolā, bet, pateicoties vairākām otrajām vietām, kā arī trešajai vietai peldēšanā, kopvērtējumā MF meitenes ieguva visvairāk punktus. Otro vietu, uzvarētājām piekāpjoties par nieka tiesu, izcīnīja Vides un būvzinātņu fakultātes (VBF) studentes. VBF pirmkursnieces uzvarēja vieglatlētikā, peldēšanā, kā arī improvizētās stafetes skrējienā, tomēr basketbolā bija tikai piektās, kopsummā par punktu mazāk kā MF studentēm. Savukārt trešājā vietā ierindojās Tehniskās fakultātes (TF) jaunajās studentes. Šāds iznākums nozīmē, ka tradīcija turpinās un jau ceturto gadu pēc kārtas meiteņu konkurencē uzvar cita fakultāte. Atskatoties uz iepriekšējajiem gadiem, 2014. gadā godalgoto pirmo vietu ieguva Pārtikas tehnoloģijas fakultātes (PTF) studentes, 2015. gadā Veterinārmedicīnas fakultātes (VMF) studentes, 2016. gadā Lauksaimniecības fakultātes studentes, savukārt šogad Meža fakultātes sportiskās studentes.

Vīru konkurencē regulāri favorītu lokā gozējās VBF studenti. Būvnieki, pateicoties pārliecinošajam sākumam, iekrāja punktu pārsvaru un noslēgumā to sekmīgi nosargāja, tādējādi izcīnīja uzvaru kopvērtējumā. Tuvākie sekotāji bija Tehniskās fakultātes (TF) studenti, kuri uzvarēja gan trenažieru zāles notikušajās svaru stieņa guļus spiešanas sacensībās, gan futbolā, tādējādi ierindojās kopvērtējuma otrajā vietā. Savukārt trešajā vietā ierindojās Meža fakultātes sportisti, kuru pirmkursnieki iepriekšējo triju gadu laikā, divos gadījumos kļuva par uzvarētājiem.

Godalgoto vietu ieguvēji nopelnītos kausus savā īpašumā iegūs Azemitologa svētku laikā, kas norisināsies trešdien, 4. oktobrī, plkst. 14.00 Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) Jelgavas pils pagalmā.

Pirmkursnieku sacensību kopvērtējuma rezultāti sieviešu konkurencē.